Szczecin

Tool and Warehouse Coordinator

Dla naszego klienta, jednej z największych firm w Europie, która specjalizuje się w instalacjach i serwisie turbin wiatrowych na całym świecie, do oddziału umiejscowionego w okolicach Szczecina, poszukujemy nowego członka zespołu. To wspaniała okazja dla kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole i lubią podróżować.

Zakres obowiązków

  • Zaopatrywanie projektów i techników w narzędzia potrzebne do pracy
  • Kontrola i konserwacja narzędzi i środków ochrony indywidualnej
  • Przygotowanie sprzętu dostępu linowego
  • Kalibracja narzędzi
  • Obsługa zamówień na narzędzia i odzież dla techników, wraz z ich wysyłką
  • Obsługa naszego systemu w celu zapewnienia poprawności danych
Wymagania

  • Uprawnienia IRATA lub SPRAT
  • Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie.
  • Znajomość narzędzi i umiejętność ich obsługi.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na linach lub znajomość sprzętu linowego :)
  • Gotowość do wyjazdów podróży służbowych do centrali w Danii oraz na projekty w różnych krajach na terenie całej Europy, około 30-50% czasu pracy w magazynie (płacimy diety)
Oferujemy

  • Dowolną formę zatrudnienia:  umowa o pracę pierwsza na 3 miesiące, następna na czas nieokreślony lub zatrudnienie na B2B
  • Szereg benefitów : pakiet opieki medycznej Medicover, ubezpieczenie prywatne Ergo Hestia , kartę przedpłacową co miesiąc
  • Wszelkie niezbędne szkolenia na koszt pracodawcy bez umowy lojalnościowej
  • Pracę na miejscu oraz realizację projektów w różnych krajach na terenie całej Europy, około 30 - 40% czasu pracy ( z dietami)
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie na rynku