Szczecin

Senior Financial Controller

Naszym Klientem jest francuska firma działająca w branży energii odnawialnej. Szukamy osoby, która dołączy do zespołu finansowego.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów oraz analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne i dla zewnętrznych partnerów
  • Rozliczanie projektów inwestycyjnych
  • Przygotowywanie dokumentów i współpraca z biurem rachunkowym
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Przygotowywanie przelewów
  • Analizę wykonania budżetu i odchyleń
  • Udział przy przygotowywaniu śródrocznych i rocznych sprawozdań finansowych dla spółki i dla grupy
  • Udział w procesie przygotowywania polityki cen transferowych oraz analiza innych zagadnień podatkowych
  • Współpraca z oddziałem firmy w Paryżu
  • Współpraca z Bankami i Inwestorami
Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze finansów i/lub księgowości
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Dobrej znajomości zagadnień z zakresu Kontrolingu, księgowości oraz rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym Excela
  • Mile widziane doświadczenie przy finansowaniu bankowym dużych projektów w branży energii odnawialnej
Oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie