Szczecin

Process Engineer

W związku z dynamicznym rozwojem firmy produkcyjnej z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku Inżyniera procesu / produktu lub pokrewnym.

Niezwykle cenna jest dla nas Twoja osobowość, zaangażowanie oraz ciekawość – kompetencje miękkie. Zapraszamy kandydatów z większym doświadczeniem oraz tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę zawodową.

Zakres obowiązków

Będziesz odpowiadać za:

·         Analiza procesów produkcyjnych i wdrażanie najlepszych rozwiązań w celu ich optymalizacji

·         Projektowanie nowych technologii i wdrażanie ich w obszar produkcji

·         Udział przy budowie i testowaniu serii produktów prototypowych

·         Doradztwo techniczne w zakresie procesów produkcyjnych

·         Zarządzanie portfolio produktów wdrożonych (proponowanie usprawnień produktowych)

·         Przygotowywanie i aktualizacja instrukcji procesowych

·         Kontrola zgodności stosowania przyjętych norm produkcyjnych

·         Prowadzenie szkoleń dla operatorów w obszarze danej linii produkcyjnej

Wymagania

Idealnie, jeśli:

·         Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera procesu

·         Umiejętności praktyczne dotyczące wdrażania drobnych usprawnień technicznych w obszarze procesów produkcyjnych- będą atutem

·         Masz wykształcenie wyższe techniczne

·         Doświadczenie we wdrażaniu narzędzi LEAN nie jest Ci obce

·         Dobrze komunikujesz się w języku angielskim

Oferujemy

Oferujemy:

·                     Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnią tradycją

·                     Dużą elastyczność w podejmowaniu decyzji  i reagowaniu na zmiany

·                     Możliwość pracy z ekspertami w swojej dziedzinie i dynamiczne środowisko gdzie każdy dzień jest inny

·                     Pracę w firmie gdzie decyzję są szybko podejmowane – brak struktur korporacyjnych

·                     Umowa o pracę

·                     Szkolenia podnoszące kwalifikację

·                     Konkurencyjne wynagrodzenie

·                     Wiele ciekawych projektów bo nie robimy cały czas tego samego ?