Szczecin

Ekspert ds. nawiązywania relacji (Sprzedawca HR)

  Jesteśmy zespołem profesjonalnych, efektywnych i wspierających się wzajemnie ludzi. Jeśli posiadasz te trzy cechy, to prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

Zakres obowiązków

Kluczowe zadania:

· prezentowanie oferty Klientom LSJ

· sprzedaż oparta na relacji

· prowadzenie negocjacji, przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych

· analiza i monitorowanie rynku pod katem ogłoszeń o pracę, zapotrzebowania na pracowników tymczasowych, stałych i szkolenia

· wykorzystywanie wszystkich narzędzi do kreowania relacji z klientem: udział w eventach branżowych, spotkania, telefony, maile, kontakt poprzez portale społecznościowe

· pozyskiwanie nowych klientów

· utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

· współpraca z działami marketingu i operacyjnymi przy tworzeniu oferty

· współpraca z działem rekrutacji i wspólne kreowanie strategii

· identyfikacja i kreowanie nowych obszarów współpracy w oparciu o znajomość strategii, struktury i funkcjonowania biznesów Klientów

· raportowanie do Dyrektora Zarządzającego/Właściciela i do Managerów Operacyjnych

Wymagania

Nasze wymagania to:

· Relacyjność i umiejętność nawiązywania nowych kontaktów

· Doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym

· Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub w branży HR

· Mile widziana wiedza z zakresu lokalnego rynku

· Kreatywność, lekkość pióra i mowy

· Dobra znajomość języka angielskiego

· Elastyczność i samodzielność w działaniu

· umiejętność dzielenia się wiedzą

· fantastyczna energia, którą odznaczają się wszyscy członkowie LSJotowej rodziny!

· Prawo jazdy kategorii b

Oferujemy

W zamian oferujemy:

· Rodzinną atmosferę i niezastąpiony zespół

· Wsparcie ekspertów (Managerów, Szkoleniowców, Rekruterów i Marketingowców)

· Magiczną szafę pełną ciastek- idealne do kawy z naszego ekspresu!

· Stabilną umowę: wynagrodzenie składające się z atrakcyjnej podstawy i premii

· Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatna opieka medyczna, home office, wyjątkowe integracje i szkolenia

· samochód służbowy, telefon i komputer- to i więcej oferujemy w zamian za Twoje zaangażowanie!

Jeśli nie jesteś Pewna/y, że to właśnie Ty jesteś osobą, której szukamy: zadzwoń lub napisz do Nas, nie przegap okazji!