Kostrzyn nad Odrą

Finance Manager

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna. Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za kierowanie pracą działu finansowego.

Zakres obowiązków

  • organizacja pracy działu księgowego i nadzór nad prawidłowym wykonywaniem obowiązków
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • weryfikacja danych finansowych, współpraca z audytorami
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych (GUS) oraz bankowych (NBP)
  • kontrolowanie czynności związanych z zamykaniem miesiąca
  • przygotowywanie cyklicznych raportów zarządczych i analiz finansowych na potrzebny spółki, ścisła współpraca z Centralą
Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego lub Finance Managera
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • kompetencje menadżerskie
Oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • niezbędne narzędzia do pracy- laptop, telefon
  • wynagrodzenie + premie roczne
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • auto służbowe również do użytku prywatnego