Szczecin

Planista materiałowy / kupiec

Dla naszego klienta firmy produkcyjnej z branży elektronicznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko Planisty materiałowego/kupca.

Zakres obowiązków:

  • planowanie produkcji z uwzględnieniem potrzeb klientów i możliwości produkcyjnych
  • zapewnienie terminowej realizacji zamówień
  • analiza prognoz, zamówień, obciążenia produkcji, terminowości dostaw
  • podejmowanie działań optymalizujących
  • wdrażanie działań naprawczych potrzebnych do osiągnięcia wyznaczonych celów
  • monitorowanie i realizacja założonych KPI
  • ścisła współpraca z liderami produkcji / magazynu / logistyki na miejscu

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Planisty????????
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość systemów klasy ERP
  • dobra znajomość Excel
  • zdolności analityczne, systematyczność
  • znajomość programu SAP będzie atutem

Oferujemy:

  • stabilne i stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę?????????
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o prezentowane doświadczenie i umiejętności
  • pakiet usług medycznych i ubezpieczenie
  • narzędzia do pełnego wykorzystania: laptop + telefon komórkowy
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wiele wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wsparcie zespołu i przyjemna atmosfera pracy