Szczecin

Sales Engineer

Firma produkcyjna z branży telekomunikacyjnej ze względu na prężny rozwój poszukuje nowego członka zespołu z doświadczeniem w obszarze sprzedaży.

Zakres obowiązków

·         Zarządzanie kluczowymi Klientami

·         Przeprowadzanie negocjacji z Klientami, przygotowywanie ofert

·         Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

·         Analiza wyników sprzedaży

·         B2B - opracowywanie strategii sprzedażowych

·         Raportowanie do przełożonego

·         Uczestnictwo w targach

·         Bieżąca analiza rynku

·         Tworzenie raportów i zestawień

Wymagania

·         Doświadczenie min. 5 letnie w sprzedaży w pracy z Klientem zagranicznym

·         Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

·         Doświadczenie w branży technicznej, telekomunikacyjnej będzie dużym atutem

·         Chęci ciągłego uczenia się i rozwijania w technologiach telekomunikacyjnych

·         Kreatywność, optymizm, zaangażowanie

Oferujemy

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Wynagrodzenie podstawowe + prowizja od wyników

·         Pakiet rozwojowy plus szkolenia, kury

·         Uczestnictwo w ciekawych projektach, targach

·         Możliwość wykorzystywania języka angielskiego na co dzień

·         Indywidualne podejście do każdego Klienta