Tuczno

Mechatronik/Automatyk

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z okolic Wałcza. Szukamy Automatyka/ Mechatronika- chętnie spotkamy się z kandydatami z doświadczeniem, ale również z kandydatami, który poszukują pierwszego pracodawcy.

Zakres obowiązków

  • Utrzymanie w należytym stanie technicznym maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Dbałość o ciągłość, jakość produkcji
  • Wykonywanie przeglądów serwisowych
  • Usuwanie bieżących awarii
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn
Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: automatyk lub mechatronik
  • znajomość działania elementów automatyki
  • podstawowa znajomość sterowników PLC
  • znajomość podstaw mechaniki, pneumatyki, hydrauliki
  • dobra znajomość układów automatyki i sterowań
  • umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych
  • sprawne diagnozowania usterek w obwodach elektrycznych oraz szybkie ich usuwanie
  • mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu maszyn w firmie produkcyjnej
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • pracę w dużej firmie produkcyjnej o stabilnej sytuacji rynkowej
  • wynagrodzenie oparte na doświadczeniu i kompetencji
  • możliwy pakiet relokacyjny
  • szkolenia i pełne wdrożenie do pracy