Szczecin

młodszy analityk finansowy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży energii odnawialnej, szukamy kandydata, który dołączy do zespołu.

Zakres obowiązków

- przygotowywanie dokumentów dla biura rachunkowego

- weryfikacja poprawności i zasadności otrzymanych faktur

- weryfikacja kosztów delegacji

- comiesięczna analiza kosztów operacyjnych

- administrowanie dokumentacją finansową

- wprowadzanie przelewów

- wsparcie w opracowywaniu prezentacji miesięcznych i kwartalnych

Wymagania

- wykształcenie wyższe (licencjat lub magister) z zakresu ekonomii, finansów, rachunkowości

- znajomość języka angielskiego (minimum średniozaawansowany B2)

- dobra znajomość pakietu MS Office

- dokładność i dbałość o szczegóły

- dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy

-umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem

-prywatną opiekę medyczną

-zdobycie praktyki w zakresie analizy finansowej

-pracę w międzynarodowym środowisku