Kostrzyn nad Odrą

Specjalista ds. kadr i płac

Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej, szukamy właśnie doświadczonego specjalisty.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy dla pracowników spółek
  • sporządzanie list płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych
    sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, PFRON
  • ewidencja zwolnień lekarskich
  • nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników
Wymagania

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodzielność i dokładność
  • mile widziana znajomość programu Teta
  • wykształcenie kierunkowe bądź skończony kurs
Oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • pracę w doświadczonym zespole specjalistów
  • rozszerzony pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe, system premii i nagród i wiele innych)