Szczecin

Pracownik produkcji

Poszukujesz pracy? Chciałbyś zdobyć praktyczne umiejętności i i za rok, dwa być cenionym specjalistą w swoim nowym zawodzie? Zgłoś się do nas już dziś!

Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym, zlokalizowana na prawobrzeżu oferuje pracę wraz z przyuczeniem.

Zakres obowiązków

- przygotowanie szablonów do spawania robotem,

- wizualną kontrolę jakości spoin po spawaniu,

- prace ślusarskie (szlifierka, wiertarka),

- utrzymywanie w porządku stanowiska pracy, maszyn i szablonów,

- korektę szablonów (dla bardziej zaawansowanych).

- pracę przy produkcji części do branży Automotive

Wymagania

- chęć do podjęcia pracy i nauki zawodu

- umiejętność pracy w zespole

- obycie z elektronarzędziami

- punktualność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

- pełne szkolenie, które wdroży Cię w Twoje obowiązki

- pracę przy produkcji dla branży Automotive

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę po okresie próbnym

- premie świąteczne

- "Wczasy Pod Gruszą"

- dofinansowanie do karty Multisport

- dopłatę do okularów

- przyjazną atmosferę w młodym i rozwijającym się zespole,

- pracę w środowisku nowych technologii i nowoczesnego parku przemysłowego

- pracę 5 dni w tygodniu + płatne nadgodziny