Szczecin

Site Director - production industry

Dla naszego klienta, firmy z kapitałem międzynarodowym z branży fmcg,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii rozwoju spółki
  • Realizacja przyjętego dla podległej jednostki budżetu
  • Zarządzanie podległą strukturą w obszarze zakładu firmy 300 - 400 pracowników (sezonowość)
  • Planowanie i organizowanie procesów w firmie oraz nadzór nad nimi
  • Optymalizacja i ciągłe doskonalenie procesów
  • Budowanie kultury organizacyjnej opartej na pracy zespołowej
  • Budowanie zmotywowanych zespołów nastawionych na współpracę
  • Rozwój kompetencji pracowników
  • Raportowanie osiąganych wyników do Zarządu spółki
  • Współpraca z innymi działami spółki
  • Praca w międzynarodowym środowisku
Wymagania

  • Minimum  5 letnie doświadczenie w zarządzaniu  produkcją w przemyśle fmcg lub medycznym,   w tym minimum 3 lata na stanowisku dyrektora produkcji – powyżej 250 osób
  • Doświadczenie w kontaktach z kooperantami z Wielkiej Brytanii -będzie dużym atutem
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane
  • Doświadczenie w usprawnianiu procesu oraz praktyczna znajomość narzędzi i metodologii Lean - mile widziana
  • Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne
  • Orientację na cele oraz na współpracę zespole
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem
Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, będącej liderem w branży spożywczej
  • Umowa o pracę, pierwsza na 6 miesięcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia uzależniona od wyników
  • Prywatna opieka medyczna i bony świąteczne
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach firmy, jak i w szkoleniach zewnętrznych.
  • Możliwość współpracy w międzynarodowym środowisku
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozwijającej się firmie