Szczecin

Specjalista ds. przygotowania druku

Firma produkcyjna z kapitałem międzynarodowym, będąca liderem w branży poligraficznej, poszukuje obecnie kandydatów, z doświadczeniem jako operator DTP / Prepress.

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie impozycji do druku książek technologią offsetową
  • Sporządzanie proofów kolorystycznych
  • Prace DTP, korekty plików
  • Sprawdzanie plików do druku offsetowego
Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku operator DTP/Prepress – druk offsetowy
  • Znajomość technologii offsetowej
  • Wysoka wiedza z zakresu zarządzania barwą
  • Znajomość obsługi programów graficznych: InDesign, Illustrator, Acrobat PRO, PitStop Pro
  • Znajomość języka angielskiego – komunikatywny
Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę, pełen etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kontakt z najnowszą technologią
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w przyjaznej atmosferze
  • Narzędzia niezbędne do pracy