Kostrzyn nad Odrą

Specjalista IT/ Administrator IT

Dla naszego Klienta, renomowanej na rynku firmy produkcyjnej kapitału zagranicznego, umiejscowionej w Kostrzynie nad Odrą, poszukujemy pracownika, który wesprze dział IT.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • Ciągłe doskonalenie (funkcjonalności i użyteczności) infrastruktury i systemów teleinformatycznych
  • Zapewnianie maksymalnego bezpieczeństwa danych przekazywanych i archiwizowanych za pośrednictwem sieci komputerowej
  • Opracowanie i wdrażanie nowych technologii sieciowych
  • Stały monitoring wykorzystywanych systemów komputerowych celem wykrycia i wyeliminowania ewentualnych usterek czy nieprawidłowości
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej, testowej i powykonawczej projektów
  • Regularne przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa istniejących aplikacji i serwisów oraz kontrola czy działają zgodnie z przyjętymi standardami
  • Integrowanie systemów bazodanowych oraz migracje danych
  • Obsługa i administrowanie specjalistycznymi systemami informatycznymi
  • Regularne tworzenie kopii umożliwiające maksymalnie szybkie przywrócenie systemów teleinformatycznych wraz z bazami danych.
  • Obsługa sieci wymiany danych między maszynami CNC a komputerami.
Wymagania

Opis wymagań:

  • Wykształcenie informatyczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień administracji systemami Windows Server
  • Dobra znajomość budowy i konfiguracji sieci
  • Znajomość technologii wirtualizacji
  • Znajomość usług i protokołów sieciowych
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów
  • Umiejętność pisania skryptów PowerShell
  • Umiejętność konfiguracji i administracji Office 365, Sharepoint, OneDrive
  • Szeroka wiedza i umiejętności w zakresie budowy i konfiguracji komputerów klasy PC, urządzeń teleinformatycznych i peryferyjnych
  • Mile widziana znajomość SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy

Oferujemy:

  • Bardzo zgrany, nierotujący zespół, z którym możesz cały czas się rozwijać
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
  • Dofinansowania do urlopów, dodatki okolicznościowe
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenia wdrażające
  • Dofinansowanie wyjazdów na kolonie letnie i obozy (dla dzieci pracowników)

Chcesz wiedzieć więcej? Aplikuj już dzisiaj, a skontaktujemy się z Tobą!:)