Kostrzyn nad Odrą

Kontroler jakości

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, szukamy kandydatów do działu jakości:

Zakres obowiązków

  • Kontrolowanie dostarczonych materiałów, produktów, półproduktów pod względem jakościowym zgodnie z dokumentacją
  • Sporządzanie: protokołów z kontroli, dokumentów jakościowych oraz nadzór nad ich zapisami
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych pod względem jakościowym
  • Udział w ciągłym doskonaleniu procesów produkcyjnych związanych z jakością
Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego, znajomość podstawowych narzędzi jakościowych
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę od pon-pt w systemie II zmianowym
  • Mnóstwo benefitów: ubezpieczenie, opieka medyczna, bony na święta i inne
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy