Szczecin

Specjalista ds. sprzedaży

Naszym Klientem jest firma produkcyjna, lider swojej branży. Szukamy kolejnej osoby, która dołączy do działu handlowego i będzie odpowiedzialna za kontakt z obecnymi ale i nowymi klientami.

Zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa bieżących kluczowych klientów firmy
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim i zagranicznym
  • delegacje i wizyty handlowe (polskie i zagraniczne)
  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy
Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B- wymóg konieczny
Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy
  • umowę na okres próbny, następnie na czas nieokreślony
  • niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód służbowy na czas delegacji
  • praca w zgranym zespole sprzedaży