Szczecin

Planista transportu

Doświadczony partner logistyczny, świadczący pełen zakres usług z branży TSL, poszukuje kandydatów z doświadczeniem w planowaniu transportu i dobrą znajomością języka niemieckiego.

Zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie, realizowanie, kontrola i rozliczanie dystrybucji do klientów
  • Tworzenie i aktualizacja harmonogramów dostaw
  • Nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie współpracy z Klientami oraz przewoźnikami
  • Obsługa systemu, wprowadzanie zleceń transportowych do systemu
  • Realizacja zleceń, dbanie o terminowość i poprawność realizacji
  • Współpraca z bieżącymi klientami, oraz przewoźnikami
  • Optymalizowanie kosztów transportu
  • Tworzenie analiz, zestawień oraz dokumentacji na potrzeby działu. Raportowanie.
Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku: planista transportu, dyspozytor, logistyk – kilkuletnie
  • Doświadczenie i znajomość branży TSL min. 3 lata
  • Znajomość języka niemieckiego – dobry / komunikatywny
  • Znajomość programu Excel w praktyce
  • Otwartość, proaktywność, umiejętność pracy w zespole ?
Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( lub dogodną dla pracownika)
  • Przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus przejrzysty system premiowy
  • Bardzo dogodną lokalizację firmy – centrum
  • Pakiet medyczny, możliwość rozwoju zawodowego, niezbędne narzędzia do pracy
  • Zgrany, przyjazny i doświadczony zespół