Szczecin

Inżynier procesu - tworzywa sztuczne

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata, który dołączy do zespołu inżynierii.

Zakres obowiązków

  • Wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów i kwestii procesowych, szczególnie w obszarze materiałów termokurczliwych/ termoutwardzalnych i gumowych
  • Identyfikowanie błędów procesowych, koncentrowanie się na jakości i poprawie wydajności produkcji
  • Współpraca nad rozwojem nowych produktów
  • Przygotowywanie specyfikacji i standardów dla maszyn i procesów, nadzór nad uruchomieniem nowych maszyn
  • Wsparcie przy wdrażaniu nowych technologii
Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, inżynierii chemicznej, inżynierii materiałowej
  • Znajomość zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych termoplastycznych i termoutwardzalnych
  • Mile widziana wiedza z zakresu procesów wtryskowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Duża motywacja do pracy, umiejętności komunikacyjne
Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet pozapłacowych benefitów