Szczecin

Key Account Manager

Dla naszego Klienta, firmy  produkcyjnej, branży elektronicznej i kapitału duńskiego, usytuowanej w Szczecinie Dąbiu, poszukujemy osoby, która rozwinęłaby dział sprzedaży w organizacji na terenie Polski.

Zakres obowiązków

Zakres działań:

  • Opieka nad kluczowymi klientami w obszarze takich rejonów jak: Szczecin, Poznań, Wrocław i Warszawa
  • Poszerzanie portfela klienta firmy
  • Budowanie strategii  w celu podwyższania wolumenu sprzedaży
  • Realizowanie projektów i angażowanie się  we wszystkie działania związane ze sprzedażą
  • Raportowanie i ścisła współpraca z General Manager w Polsce oraz Export Manager i General Manager z Danii
  • Współpraca i wsparcie dla oddziału duńskiego firmy

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenia na samodzielnym stanowisku handlowym w branży technicznej (min. 4 lata)
  • Doświadczenia w branży elektrycznej lub/i wiedzy/wykształcenia w tym zakresie
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem
  • Wysokiego poziomu kompetencji interpesonalnych jak: komunikatywność, asertywność, empatia, myślenie analityczne czy umiejętność efektywnego negocjowania
  • Samodzielności w podejmowaniu projektów i decyzji

Oferujemy

Oferta:

  • Możliwość wejścia w skład managementu organizacji
  • Realny wpływ na zmiany w organizacji
  • Duża doza samodzielności w kreowaniu strategii i realizacji planów sprzedażowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie rynkowe w postaci podstawy i bonusu rocznego
  • Pakiet benefitów, a w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, samochód na użytek służbowy i prywatny
  • Niezbędne narzędzia pracy jak telefon komórkowy i laptop