Szczecin

Team Leader Magazynu

Firma produkcyjna, będąca liderem - produkcji i regeneracji części hydrauliki siłowej, a także obróbki mechanicznej , poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

·         Organizacja pracy podległego zespołu 10 – 20 osób

·         Nadzór nad magazynami, dbałość o mienie firmy

·         Koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu produkcji, zakupów, logistyki i sprzedaży

·         Czynny udział w inwentaryzacjach i spotkaniach zarządzania dziennego

·         Udział w procesie rozwiązywania problemów

·         Proponowanie zmian służących efektywnej pracy

·         Praca w systemie ERP

Wymagania

·         Doświadczenie min 2 lata na podobnym stanowisku

·         Znajomość gospodarki magazynowej

·         Dbałość o powierzone mienie firmy

·         Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego

·         Sumienność, dokładność

·         Praca zespołowa, komunikatywność

·         Zdolność kierowania podległym zespołem

·         Nastawienie na realizację celu

Oferujemy

·         Realną możliwość rozwoju na stanowisko Kierownika magazynu

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, na której kierunek będziesz mieć realny wpływ

·         Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus przejrzysty system premiowy miesięczny

·         Ponad 20 lat doświadczenia w branży

·         Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji