Szczecin

Specjalista ds. marketingu

Firma produkcyjna, która jest jednym z wiodących dostawców pasywnych komponentów i sieci światłowodowych, poszukuje do swojego zespołu specjalisty ds. marketingu.

Zakres obowiązków

·         Planowanie działań marketingowych zgodnie z wizją firmy oraz ich realizacja

·         Nadzór nad prezentacjami dla Klientów – organizacja i koordynacja prezentacji wyjazdowych, dobór produktów objętych prezentacją, katalogów, kreacja prezentacji

·         Organizacja konferencji, targów, eventów

·         Dbanie i nadzór nad stroną firmy – redagowanie wpisów, aktualizacja treści, produktów, kreowanie nowych stron, współpraca z firmami zewnętrznymi

·         Materiały graficzne – przekazywanie wytycznych dla grafików w pracach nad katalogami, kartami produktowymi, organizacja oraz nadzór nad sesjami foto, redagowanie artykułów technicznych na podstawie treści przekazanych z działów     technicznych

·         Sporządzanie prezentacji PowerPoint

·         Udział w bieżących czynnościach marketingowych, reklamowanych

·         Sporządzanie raportów

Wymagania

·         Doświadczenie w obszarze marketingu min. 4 lata

·         Wykształcenie wyższe

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego

·         Umiejętność tworzenia tekstów dostosowanych do okoliczności i odbiorców.

·         Kompetencje miękkie: kreatywność, myślenie analityczne, umiejętność pracy w zespole, komunikacja.

·         Mile widziane doświadczenie w marketingu wewnętrznym

Oferujemy

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie i nagrody zależne od efektów pracy

·         Pracę w dynamicznym środowisku z ciekawym produktem

·         Udział w ciekawych projektach

·         Niezbędne narzędzia pracy

·         Możliwość rozwijania i poszerzania kompetencji