Szczecin

Dyrektor Finansowy

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej usytuowanej w Szczecinie Dąbiu poszukujemy osoby na kluczowe stanowisko zarządcze.

Zakres obowiązków

Kluczowe zadania:

  • Współpraca z instytucjami finansowymi
  • Przygotowywanie: budżetów rocznych, długoterminowych planów finansowych, analizy kosztów itp.
  • Nadzór nad działaniami związanymi z pozyskiwaniem środków finansowych (UE)
  • Nadzór nad procesami i działaniami operacyjnymi
  • Nadzór nad windykacją i należnościami spółki
  • Nadzór nad procedurą rozliczania sieci sprzedaży
  • Zarządzanie działem księgowym i działem kadr
  • Obowiązki korporacyjne i nadzór nad działem administracyjnym
  • Obowiązki związane ze sprawozdawczością w obszarze ochrony środowiska
Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Szerokie doświadczenie finansowe w obszarze księgowym I controllingu
  • Doświadczenie w kontakcie z wieloma podmiotami/instytucjami państwowymi
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Umiejętność zarządzania ludźmi I procesami
  • Szeroko rozwinięte myślenie holistyczne, biznesowe
  • Elastyczność podczas realizacji zadań

Oferujemy

Oferta:

  • Kluczowe stanowisko w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus premie
  • Możliwości kreowania i realizowania strategii biznesowej we współpracy z innymi podmiotami zarządczymi
  • Telefon i samochód służbowy- również na użytek prywatny

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu i aplikowania!