Gorzów Wielkopolski

IT Specialist/ Alert

Dla naszego Klienta, firmy  duńskiej, będącej wsparciem każdej gałęzi biznesu dla światowego lidera branży medycznej, poszukujemy osoby, która wesprze prężnie działający dział IT.

Zakres obowiązków

  • Rozwiązywane i monitorowanie problemów związanych z infrastrukturą sprzętu firmy i zewnętrznych dostawców IT
  • Wsparcie techniczne IT (głównie w języku angielskim) dla pracowników firmy na całym świecie
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Zapewnienie, że wszystkie połączenia i e-maile są dokładnie rejestrowane w systemie zgłoszeń i eskalowane do odpowiednich zespołów (w razie potrzeby)
  • Monitorowanie systemu kopii zapasowych
  • Wspieranie i  dostarczanie rozwiązań zgodnie z ustalonymi umowami SLA i procesami
  • Proaktywne dzielenie się wiedzą z innymi członkami zespołu
Wymagania

  • Wiedza z zakresu  IT i/lub wykształcenie kierunkowe
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wiedza lub doświadczenie w procesach IT (ITIL / Prince2)
  • Dobra znajomość bezpieczeństwa w IT (w tym ocena bezpieczeństwa i raportowanie)
  • Dobra znajomość maszyn wirtualnych  (znajomość środowiska Citrix jest miłym atutem:)
  • Mile widziana znajomość aplikacji biznesowych
  • Znajomość sieci LAN / WAN / WLAN
  • Znajomość systemów backupu i zarządzania serwerami
  • Znajomość platform mobilnych np. IPhone'y, tablety
  • Gotowość do podejmowania decyzji oraz do podejmowania odpowiedzialności i działań
  • Gotowość do pracy trzyzmianowej 24/7 (6: 00–14: 00; 14: 00–22: 00; 22: 00–6: 00)
Oferujemy

  • Ogromne możliwości rozwoju w motywującym, międzynarodowm środowisku pracy
  • Fantastyczna atmosfera- tam naprawdę wszyscy się po prostu lubią!
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z atrakcyjnym pakietem świadczeń
  • Możliwość wyjazdów służbowych za granicę do innych lokalizacji firmy
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie transportu, karta restauracyjna, bonusy świąteczne i okolicznościowe
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Niezwykłe imprezy integracyjne- zabawy naprawdę z dużym rozmachem!

Chcesz wiedzieć więcej? Aplikuj!:)