Szczecin

Spedytor

Dla naszego klienta, firmy transportowej o ugruntowanej pozycji rynkowej, szukamy kolejnej osoby, która dołączy do zespołu spedycji.

Zakres obowiązków

  • Samodzielne kreowanie biznesu poprzez pozyskiwanie do współpracy Klientów i/lub Przewoźników;
  • Sporządzanie ofert handlowych;
  • Przeprowadzanie wycen relacji transportowych;
  • Udział w przetargach na platformach internetowych, np. TICONTRACT
  • Kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu;
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami oraz Przewoźnikami;
  • Realizacja planów strategicznych spółki;
  • Utrzymanie wysokiej jakości świadczonego zakresu usług;
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji oraz dokumentów;
Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku samodzielnego spedytora – min. 3 lata;
  • znajomość rynku transportowego, w tym firm przewozowych, produkcyjnych, logistycznych;
  • znajomość narzędzi operacyjnych, tj. giełd transportowych, aplikacji i platform logistycznych i komunikacyjnych;
  • samodzielność, silna motywacja do pracy i zaangażowanie w osiąganiu wyznaczonego celu;
  • umiejętności negocjacyjne;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języków obcych;
Oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt B2B
  • atrakcyjny system wynagradzania: wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość pracy w systemie stacjonarnym lub wyłącznie w trybie home office