Charzyno

Kierownik Jakości i Bezpieczeństwa Żywności

Dla naszego klienta, lidera branży spożywczej przetwórstwa mięsnego, poszukujemy osoby, która na poziomie liderskim wesprze dział jakości.

Zakres obowiązków

  • Samodzielne zarządzanie obszarem kontroli  jakości w zakładzie produkcyjnym;
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników, zapewnianie im możliwości rozwoju i warunków do efektywnej pracy
  • Odpowiedzialność za reprezentowanie firmy przed Inspekcją Weterynaryjna oraz udział w audytach zewnętrznych;
  • Utrzymanie i ciągłe doskonalenie systemów zarządzania zgodnych z wymaganiami norm IFS/BRC, Koszer, gluten free oraz prawa żywnościowego;
  • Nadzór nad realizowanymi kontrolami jakościowymi, analiza przyczyn wystąpienia niezgodności oraz inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych;
  • Przygotowywanie i analiza danych, identyfikacja trendów i proaktywne wdrażanie działań doskonalących mających na celu zapewnienie wysokiej jakości wyrobów;
  • Poszukiwanie możliwości doskonalenia bezpieczeństwa żywności oraz jakości.
Wymagania

  • Wykształcenie preferowane kierunki: Technologia żywności lub Towaroznawstwo)
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku kierowniczym w zakładzie spożywczym wytwarzającym produkty pochodzenia zwierzęcego
  • Doskonałej znajomości wymagań i praktycznych aspektów mikrobiologicznych w branży spożywczej
  • Dobrej wiedzy w zakresie standardów BRC/IFS oraz prawa żywnościowego;
  • Doświadczenia we współpracy z Inspekcją Weterynaryjną
  • Doświadczenia we współpracy z klientami w zakresie produkcji marek własnych
  • Znajomości jęz. angielskiego na poziomie min. B1
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych pozwalających na prowadzenie, wspieranie i motywowanie zespołu w codziennej pracy
  • Nastawienia na współpracę, szukanie rozwiązań i pracę projektową
Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Realne wpływanie na organizację i implementowanie zmian
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Nowe wyzwania i projekty oraz przestrzeń do rozwoju osobistego
  • Możliwość nauki języka angielskiego
  • Dodatkowe benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpiecznie grupowe
  • Niezbędne narzędzia pracy