Szczecin

Koordynator wsparcia Klienta z językiem angielskim

Nowa firma w Szczecinie, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz dostawie niedużych struktur do samodzielnego montażu, poszukuje nowego członka zespołu z dobrą znajomością języka angielskiego, na stanowisko:

Zakres obowiązków

·         Obsługę zapytań do Klientów anglojęzycznych – email, telefon,

·         Realizację nowych zamówień od Klientów oraz wsparcie w użytkowaniu produktów firm

·         Wspieranie zagranicznych partnerów biznesowych i utrzymywanie długotrwałych relacji

·         Aktywne poszukiwanie nowych partnerów – omawianie warunków współpracy , kontraktu itp.

·         Zdalne szkolenia parterów biznesowych z korzystania z naszych narzędzi

·         Współpraca w dynamicznie rozwijającym się zespole młodych ludzi

Wymagania

·         Dobrej znajomości języka angielskiego – zarówno w mowie jak i w piśmie wszystkie Twoje codziennie działania będą prowadzone w języku angielskim

·         Doświadczenie w obsłudze Klienta lub sprzedaży

·         Cenimy osoby samodzielne w działaniu oraz z inicjatywą

·         Komunikatywność i nastawienie na rozwiązywanie problemów

Oferujemy

·         Pracę w nowo rozwijającym się oddziale firmy

·         Ciekawe stanowisko gdzie będziesz miał wpływ na dalszy kierunek i rozwój firmy

·         Dowolną formę zatrudnienia dla pracownika umowę i pracę, b2b

·         Szkolenia produktowe wdrażające

·         Pracę w zgranym, młodym, ambitnym zespole

·         Dogodną lokalizację centrum Szczecina

·         Brak struktur korporacyjnych