Szczecin

Key Account Manager (branża poligraficzna)

Dla naszego klienta, firmy drukarskiej kapitału duńskiego, ze względu na bardzo dynamiczny rozwój zespołu sprzedaży, poszukujemy osoby, która wesprze dział.

Zakres obowiązków

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem
  • Rozwijanie sprzedaży i proponowanie nowych rozwiązań, celem poszerzania portfela Klientów firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Ścisła współpraca z managementem firmy
  • Współtworzenie strategii handlowych w firmie
Wymagania

  • Doświadczenie w branży poligraficznej, drukarskiej lub pokrewnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Samodzielność i kreowanie własnych rozwiązań
Oferujemy

  • Długoterminową współpracę w międzynarodowej organizacji, opartej na wartościach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę plus premie za wyniki
  • Realną możliwość wpływania na rozwój firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia: niezbędne szkolenia produktowe, szkolenia zewnętrzne, naukę języków obcych
  • Pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna, dodatki świąteczne, kosz świeżych owoców, ciepłe i chłodne napoje
  • Pakiet relokacyjny (zadbamy o to, żebyś bezproblemowo i szybko rozpoczął z nami współpracę bez dodatkowych kosztów)
  • Rozważymy częściową pracę zdalną w ramach Twoich potrzeb:)