Szczecin

Sales Manager

Jeżeli sprzedaż jest obszarem, w którym czujesz się najlepiej, a kontakt z klientami nie sprawia Ci trudności to znaczy, że ta oferta jest dla Ciebie. Nasz klient skandynawska Firma produkcyjna zlokalizowana w Dobrej, poszukuje osoby, która rozwinie rynek w Europie.

Twoje zadania

·       Pozyskiwanie nowych klientów na obszarze Europy

·       Tworzenie kalkulacji i ofert dla klientów

·       Realizowanie planów sprzedażowych

·       Prowadzenie negocjacji z klientami

·       Monitorowanie rynku i satysfakcji klientów

·       Opieka nad rozwojem współpracy z klientem

·       Udział w zagranicznych targach i konferencjach branżowych

Czekamy na Ciebie, jeśli posiadasz

·       Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe techniczne)

·       Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą oraz rozwijaniu działu

·       Dobrą znajomość języka angielskiego

·       Umiejętność czytania rysunku technicznego

·       Zdolności negocjacyjne

·       Gotowość do wyjazdów służbowych

·       Mocno rozwinięte umiejętności komunikacyjne

·       Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych

·       Prawo jazdy kat. B

·       Znajomość MS Office

Oferujemy

·       Rozwój w międzynarodowej firmie produkcyjnej

·       Realny wpływ na budowanie działu

·       Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

·       Benefity