Szczecin

Specjalista ds. kadr i płac

Nasza firma istnieje na rynku już ponad 18 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu bieżącego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług, zapraszamy!

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu specjalisty ds. kadr i płac.naliczanie wynagrodzeń pracowników tymczasowych,

Zakres obowiązków

Do Twoich zadań będzie należało:

  • kompleksowe prowadzenie kadr (zatrudnianie, tworzenie akt osobowych, przedłużanie umów, przygotowywanie rozwiązań umów, a także świadectw pracy, obsługa systemu Płatnik, odpowiedzi na różnego rodzaju pisma, przygotowywanie wszelkiego typu zaświadczeń),
  • wsparcie kadrowe działów rekrutacji.
Wymagania

Jeśli:

  • posiadasz minimum rok doświadczenia w rozliczaniu płac,
  • masz za sobą przynajmniej rok stażu pracy w kadrach,
  • potrafisz obsługiwać Płatnika,
  • ukończyłaś/eś kurs kadrowo-płacowy,
  • potrafisz obsługiwać pakiet Office (a Excel masz w małym paluszku!),
  • Kodeks Pracy jest jedną z Twoich głównych lektur,
  • znasz przepisy z zakresu ubezpieczeń społecznych i zasiłków.

Dodatkowo:

  • bardzo by nas ucieszyło Twoje doświadczenie w zatrudnianiu pracowników tymczasowych,
  • a jeśli potrafisz obsługiwać program Enova, to już w ogóle fantastycznie!
Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • dodatkowe benefity w postaci pakietu Medicover i MyBenefit,
  • rozwój w zakresie zatrudniania pracowników tymczasowych,
  • brak czasu na nudę (dzięki nam możesz stać się wielozadaniowcem),
  • poczucie wpływu na rozwój działu (kochamy usprawnienia!),
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.