Szczecin

Specjalista LEAN

Znasz narzędzia Lean? Chciałbyś się nadal rozwijać w tym obszarze? Jeśli zależy Ci na świetnej atmosferze, możliwości rozwoju i realnym wpływie na poszerzanie działu, aplikuj i przekonaj się, co mamy do zaoferowania. Nasz klient niemiecka Firma z branży e-commerce poszukuje Specjalisty Lean.

Twoje zadania

·        Analiza procesów logistyki pod kątem eliminacji błędów i strat

·        Proponowanie i prowadzenie projektów optymalizacyjnych mających na celu zwiększenie produktywności, obniżenie kosztów, podwyższenie jakości, usprawnienie łańcucha dostaw

·        Inicjowanie rozwiązań optymalizacyjnych w obszarze organizacji

·        Identyfikacja obszarów do doskonalenia wraz z przeprowadzeniem działań naprawczych

·        Współpraca z innymi działami w celu tworzenia procedur i instrukcji

·        Nadzór nad wprowadzeniem metodologii Lean

·        Kontrola nad wprowadzonymi zmianami

·        Rozwój kultury ciągłego doskonalenia

Czego będziemy od Ciebie wymagać

·        Wykształcenia wyższego (w obszarze logistyki lub produkcji mile widziane)

·        Doświadczenia w obszarze Lean Management

·        Znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

·        Praktycznej znajomości filozofii i narzędzi Lean (Kaizen, A3, 5S, Pareto, PDCA, VSM, TPM, Kanban, Ishikawa)

·        Umiejętności zarządzania projektami

·        Bardzo dobrej organizacji pracy oraz dbałości o procedury i dokumenty

·        Wielozadaniowości, inicjatywy

·        Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

·        Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku

·        Bogaty pakiet benefitów

·        Zgrany zespół i fajną atmosferę