Szczecin

Specjalista ds. ERP

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w północnej części Szczecina, poszukujemy  kandydatów doświadczonych w obszarze ERP.

Zakres obowiązków

  • Monitorowanie i zapewnienie ciągłości pracy systemów aplikacyjnych spółk
  • Utrzymywanie i rozwój aktualnego systemu typu ERP
  • Udział w procesie wyboru, wdrożenie, utrzymanie i rozwój nowego rozwiązania typu ERP
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Bieżące wsparcie techniczne użytkowników
  • Zarządzanie uprawnieniami użytkowników
  • Wsparcie przy procesie modelowania i optymalizacji procesów biznesowych
  • Po okresie próbnym możliwość objęcia stanowiska Lidera działu IT
Wymagania

  • Znajomość specyfiki systemów ERP – mile widziane doświadczenie wdrożeniowe
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji
  • Znajomość języków SQL, PHP, JavaScript,TypeScript,SQL
  • Mile widziana znajomość programowania frameworków (np Angular,Symphony)
Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B
  • stabilną pozycję w stale rozwijającej się organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego i szybkiego awansu na stanowisko liderskie