Kostrzyn nad Odrą

Specjalista ds. księgowości

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z Kostrzyna nad Odrą, poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do zespołu księgowości.

Zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów
  • Organizacja obiegu dokumentów firmie
  • Weryfikacja merytoryczna dokumentów księgowych
  • Pomoc przy sporządzaniu deklaracji podatkowych
  • Rozliczanie i księgowanie delegacji polskich i zagranicznych
  • Uzgadnianie sald kontrahentów
  • Analiza zapisów i sald kont księgowych
Chcemy Cię poznać!

  • Posiadasz wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości, ekonomii
  • Miałeś okazję zdobyć już pierwsze doświadczenie w obszarze rachunkowości/finansów
  • Znasz przepisy podatkowe i ustawę o rachunkowości
  • Znasz programu klasy ERP
  • Jesteś dobrze zorganizowany, myślisz analitycznie
Oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole, w przyjaznej atmosferze z wykorzystaniem zaawansowanych systemów ERP
  • Wsparcie i szkolenie przy obejmowaniu stanowiska
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji na rynku
  • Atrakcyjny pakiet benefitów i system premiowy