Szczecin

Dyrektor Zarządzający

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży metalowej, usytuowanej w Szczecinie, poszukujemy osoby na kluczowe stanowisko zarządcze.

Zakres obowiązków

·         Współtworzenie i realizacja strategii firmy i celów biznesowych

·         Zarządzanie podległą strukturą w obszarze zakładu firmy 170 – 180 osób

·         Praca w międzynarodowym środowisku

·         Realizacja strategii More Than Tooling – produkt najwyższej jakości, procesowe wsparcie klienta

·         Raportowanie osiąganych wyników do Zarządu spółki

·         Utrzymanie pozycji jednego z liderów na rynku światowym w swojej branży

·         Utrzymanie przewag konkurencyjnych – m.in. jakość produktu, czas dostawy, response-time

·         Optymalizacja EBITDA

·         Zarządzanie i koordynacja projektów i zadań w oparciu o ustaloną strategię

·         Monitoring działań konkurencji, analiza ryzyka otoczenia konkurencyjnego

·         Nadzór, tworzenie, optymalizacja, standaryzacja kluczowych procesów operacyjnych

·         Budowanie systemów raportowania kluczowych KPI’s, nadzorowanie i optymalizacja aktualnych wskaźników

·         Informatyzacja wystandaryzowanych procesów

Wymagania

·         Minimum  5 letnie doświadczenie w zarządzaniu  zakładem produkcyjnym, najlepiej w firmie metalowej,   w tym minimum 3 lata na stanowisku dyrektora zarządzającego – powyżej 150 osób

·         Doświadczenie w kontaktach z kooperantami zagranicy w języku angielskim

·         Język angielski na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie

·         Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane

·         Doświadczenie w usprawnianiu procesu oraz praktyczna znajomość narzędzi i metodologii Lean - mile widziana

·         Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne

·         Orientację na cele oraz na współpracę zespole

·         Umiejętność radzenia sobie ze stresem

Oferujemy

·         Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swoje branży

·         Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia uzależniona od wyników

·         Niezbędne narzędzia do pracy – auto, laptop, telefon

·         Rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach firmy, jak i w szkoleniach zewnętrznych.

·         Możliwość współpracy w międzynarodowym środowisku

·         Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozwijającej się firmie