Stargard

Specjalista ds. Personalnych (HR)

Dla naszego klienta, lidera sprzedaży produktów z przemysłu naturalnego, poszukujemy osoby, która wsparłaby dział personalny firmy.

Zakres obowiązków

  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej (akta personalne, karty wynagrodzeń, zasiłki chorobowe, ewidencja czasu pracy)
  • sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń, wystawianie świadectw pracy
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • rozliczanie delegacji pracowniczych
  • ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych i zwolnień lekarskich
  • nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi
  • nadzór nad PPK
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
  • sporządzanie zestawień i raportów
  • prowadzenie rekrutacji pracowników
  • regularny kontakt z pracownikami w celu diagnozowania problemów i optymalizacji pracy
Wymagania

  • doświadczenie w obszarze HR twardego
  • chęć do rozwoju w miękkim HR
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność
  • otwartość na zespół i komunikatywność
Oferujemy

  • umowę o pracę i możliwość związania się z firmą na dłuższy czas
  • bakier benefitów: opieka medyczna, elastyczny czas pracy
  • szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • świetną atmosferę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zatrudnienia w różnym wymiarze etatu: 1/2, 3/4 lub pełen etat!