Stargard

Manager ds. Rozwoju Sprzedaży Produktu

Dla naszego klienta, lidera w sprzedaży produktów przemysłu naturalnego, poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko managerskie.

Zakres obowiązków

  • Współpraca z managerami produktu w zakresie konstruowania i rozwijania portfolio produktów
  • Prezentowanie firmy na zewnątrz - targi, konferencje itp.
  • Monitorowanie efektów działania produktu
  • Formułowanie zaleceń agrotechnicznych dla klientów
  • Aktywne prezentowanie firmy w social mediach: FB, Instagram, Youtube
  • Dbałość o stronę internetową firmy
  • Organizowanie szkoleń dla handlowców i klientów z zakresu produktów
  • Długoterminowa relacja z klientami firmy
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy,
  • Aktywny udział w organizowaniu akcji marketingowych

Wymagania

  • Znajomość branży lub wykształcenie rolnicze (środki ochrony roślin, nasiona, nawozy lub pokrewne)
  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Zmysł marketingowy/reklamowy
  • Znajomość j. niemieckiego i/lub angielskiego
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, sam. do użytku służbowego)
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej i elastyczne godziny pracy
  • Miłą atmosferę i zgrany zespół
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość pracy w systemie łączonym: home office i biuro firmy