Szczecin

Lider działu finansów

Dla naszego klienta, firmy duńskiej, usytuowanej w centrum Szczecina, będącej liderem w swojej branży, poszukujemy osoby, która wesprze dział księgowy na stanowisku kierowniczym.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem ( 20 osób)
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów i wsparcie pracowników działu
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań z wyników pracy
  • Reprezentowanie działu podczas audytów zewnętrznych i wewnętrznych organizacji
    Prezentowanie i wdrażanie własnych pomysłów na usprawnianie procesów
  • Stosowanie nowych technologii w celu optymalizacji procesów finansowych
  • Realizowanie lokalnych i globalnych projektów spółki
  • Utrzymywanie ścisłego kontaktu z partnerami biznesowymi i innymi działami firmy

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i procesami
  • Doświadczenie w księgowości: najlepiej z różnych działów finansów / księgowości
  • Doświadczenie w transakcjach finansowych
  • Doświadczenie biznesowe w międzynarodowej organizacji, preferowane SSC / BPO
  • Świetne umiejętności komunikacyjne i umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego(min B2)
  • Proaktywna postawa
  • Samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na pracę zespołową i dla zespołu

Oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko w firmie o zasięgu globalnym
  • Wysoka kultura pracy, kreowana poprzez pracowników każdego szczebla lokalnie i globalnie
  • Duża samodzielność w zarządzaniu ludźmi i procesami
  • Realny wpływ na zmiany w organizacji
  • Narzędzia do motywowania zespołu
  • Stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych wszystkich pracowników m.in.: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta restauracyjna, dofinansowania dojazdów, premie i prezenty świąteczne i wiele innych!