Szczecin

Project Manager

Dla naszego klienta firmy z branży e-commerce, posiadającego zagraniczny kapitał, poszukujemy Kandydata na stanowisko Project Managera.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów z logistycznych w obszarze: optymalizacji, rozwoju, z definiowaniem z innymi działami celów biznesowych firmy???????????
  • Odpowiedzialność i samodzielność za jakość, termalność, realizację oraz budżet projektu
  • Weryfikacja projektów pod względem kompletności i poprawności rozwiązań projektowych
  • Implementacja narzędzi, standardów, strategii, planu realizacji projektu oraz harmonogramowanie
  • Prowadzenie stałej komunikacji ze wszystkimi kooperantami projektu
  • Dobór i selekcja optymalnych rozwiązań oraz negocjacje z wybranymi dostawcami usług i towarów
  • Monitorowanie postępów, rezultatów prac i kluczowych parametrów projektu
  • Raportowanie ich do przełożonego

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami również w zakresie rozwoju, optymalizacji, kosztorysowania różnymi metodami??????????
  • Wykształcenia wyższego z zakresu logistyki, produkcji, zarządzania
  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów i analiz
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Język niemiecki będzie atutem
  • Umiejętność współpracy z zespołami reprezentującymi różne działy firmy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w firmie z kapitałem zagranicznym????????
  • Umowę o pracę
  • Rozpoczęcie pracy na zupełnie nowym stanowisku w strukturach firmy
  • Realny wpływ na rozwój projektów oraz własny
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów większych i nieco mniejszych
  •  Ludzi pełnych pasji, zaangażowania którzy chętnie dzielą się wiedzą
  • Prywatną opiekę medyczną