Szczecin

Specjalista ds. Rekrutacji

Jeśli masz doświadczenie w rekrutacji i dalej chcesz się rozwijać w branży HR, to czekamy właśnie na Ciebie!

Zakres obowiązków

Czego możesz się spodziewać, pracując z nami?

  • Samodzielnego prowadzenia procesów rekrutacji i selekcji najlepszych kandydatów na stanowiska z różnych obszarów (specjaliści, inżynierowie, kierownicy)
  • Wykorzystywania znanych Ci metod poszukiwania kandydatów i wychodzenia poza standardowe narzędzia, czy utarte schematy
  • Samodzielnego planowania i realizowania działań rekrutacyjnych przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi - tych znanych i powszechnie stosowanych, ale i tych, które wymyślisz i będziesz chcieć przetestować
  • Pracy z klientami – często największymi pracodawcami w regionie, którzy potrzebują wsparcia rozwoju i znalezienia najlepszych pracowników
  • Pracy z zespołem specjalistów - wspólnie realizujemy nasze cele, dzielimy się wiedzą, kandydatami, swoim „know how” i nowatorskimi pomysłami
  • Możliwości rozwoju w innych obszarach, bo nasza działalność to nie tylko rekrutacja – prowadzimy szkolenia, konferencje, eventy, piszemy artykuły, doradzamy firmom w wielu płaszczyznach HR – szukamy osób, które chcą się rozwijać!

Wymagania

Chcemy Cię poznać, jeśli:

  • masz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów/projektów rekrutacyjnych
  • znasz metody doboru i selekcji kandydatów
  • masz doświadczenie w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych, tworzeniu ogłoszeń, planowaniu procesu rekrutacji
  • pracujesz lub chcesz pracować z klientami na profesjonalnym poziomie obsługi klienta
  • znasz dobrze język angielski
  • jesteś typem „team playera”, lubisz pracę w zespole i dzielenie się wiedzą
  • szukasz pracy na stałe, chcesz rozwijać się w przyjaznej atmosferze i związać z nami na lata ;)

Oferujemy

Gwarantujemy Ci:

  • Stabilną pracę z ludźmi zakochanymi w branży HR
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i dobry system premiowy
  • Medicover, szkolenia, imprezy integracyjne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawe projekty
  • Możliwość uczestniczenia w imprezach branżowych, np. #HRSzczecin
  • Możliwość zaangażowania się w działania Fundacji Rozwoju Zawodowego Talent&Kariera
  • Możliwość prowadzenia wystąpień publicznych i dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem – ale nic na siłę!
  • Super atmosferę pracy

Jesteśmy Ciebie bardzo ciekawi, zatem aplikuj już teraz!