Szczecin

Kontroler jakości

Znasz się na kontroli jakości i chciałbyś dalej się w niej rozwijać? Jeśli jesteś zmotoryzowany i kwestia dojazdu do Wąwelnicy nie stanowi problemu to znaczy, że ta oferta jest dla Ciebie! Dla naszego klienta firmy produkcyjnej poszukujemy Kontrolera jakości.

Zakres obowiązków

·         Kontrola jakości półproduktów na poszczególnych etapach produkcji oraz wyrobów gotowych

·         Rzetelne wykonywanie pomiarów

·         Dbałość o zgodność przebiegu procesu produkcji z normami jakościowymi

·         Nadzór nas wyrobem niezgodnym, wypisywanie raportów niezgodności

·         Prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych kontroli

Wymagania

·         Wykształcenie min. Średnie

·         Doświadczenie na stanowisku związanym z kontrolą jakości w firmie produkcyjnej

·         Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi

·         Znajomość MS Office

·         Umiejętność pracy pod presją czasu

·         Dbałość o szczegóły i sumienność

Oferujemy

·         Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Umowę o pracę

·         Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

·         Szkolenia podnoszące kwalifikacje