Kostrzyn nad Odrą

Kierownik utrzymania ruchu

Międzynarodowa firma produkcyjna z branży salowej, do swojego oddziału, zlokalizowanego w Kostrzynie nad Odrą, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowiskach kierowniczych w dziale utrzymania ruchu.

Zakres obowiązków

·        Zapewnienie ciągłości, poprawności i bezpieczeństwa funkcjonowania parku maszynowego

·        Zarządzanie parkiem maszynowym firmy,

·        Zarządzanie infrastrukturą techniczną i mediami

·        Tworzenie, aktualizacja i nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn, urządzeń i budynków będących własnością Zakładu

·        Planowanie, koordynacja prac i nadzór nad podległymi pracownikami Działu Utrzymania Ruchu

·        Ocenianie, rozwijanie i motywowanie pracowników Działu Utrzymania Ruchu  celem zapewnienia wymaganego poziomu kompetencji w zespole

·        Tworzenie i nadzór nad okresowymi harmonogramami przeglądów i remontów w oparciu o analizę ich sprawności technicznej

·        Nadzór nad usuwaniem bieżących awarii

·        Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu parku maszynowego

·        Analiza przyczyn i skutków awarii związanych z pracą maszyn i urządzeń

·        Raportowanie wskaźników dotyczących napraw i konserwacji parku maszynowego

·        Odpowiedzialność za planowanie zakupów oraz magazyn części zamiennych i eksploatacyjnych

·        Zarządzanie magazynem narzędziowym w celu zapewnienia optymalnego zaopatrzenia w narzędzia produkcyjne

·        Współpraca z działem produkcji w celu synchronizacji prac operatorów i serwisów zewnętrznych

·        Współpraca z działem BHP w zakresie kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz dokumentacji stanowiskowej

·        Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze infrastruktury, parku maszynowego

Wymagania

·        Wykształcenie techniczne

·        Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale technicznym/utrzymania ruchu,

·        Znajomości technologii, eksploatacji, naprawy maszyn i urządzeń

·        Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

·        Praktyczna znajomość standardów TPM, TQM,

·        Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją procesów produkcyjnych

·        Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników, umiejętność ustalania priorytetów i delegowania oraz rozliczania zadań

·        Umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji

·        Umiejętność pracy pod presją czasu

·        Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne lub dozoru technicznego

·        Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

·        Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę

·        Dofinansowania do urlopów, dodatki okolicznościowe

·        Dofinansowanie do nauki języków obcych

·        Opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie grupowe

·        Szkolenia rozwijające miękkie i twarde

·        Dofinansowanie wyjazdów na kolonie letnie i obozy (dla dzieci pracowników)

·        Bardzo zgrany zespół expertów w swojej dziedzinie, z którym możesz cały czas się rozwijać