Szczecin

Lider zespołu szkoleniowego

Dla naszego klienta, jednej z największych firm w Europie, która specjalizuje się w instalacjach i serwisie turbin wiatrowych na całym świecie, do oddziału umiejscowionego w Szczecinie, poszukujemy doświadczonej osoby w organizowaniu szkoleń oraz ich nadzorze.

Zakres obowiązków

• Koordynacja, ale również samodzielne organizowanie szkoleń dla techników turbin wiatrowych
• Delegacja zadań, monitorowanie postępów i jakości w zespole szkoleniowym – 15 osób
• Rozwój procesów związanych ze szkoleniami
• Raportowanie na podstawie KPI
• Ścisła współpraca z Line Managerami w zakresie szkoleń rozwojowych dla techników
• Rozwój i wdrażanie podległych pracowników
• Dbanie o terminowość, realizację  oraz efektywną komunikację w dziale szkoleń
• Codzienna współpraca w międzynarodowym zespole

Wymagania

• Doświadczenie w samodzielnym organizowaniu szkoleń
• Znajomość i/lub doświadczenie w branży wiatrowej lub offshore będzie atutem
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
• Dobrej znajomości Excel, Ms. Office
• Prawo jazdy kat B

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pierwsza 3 miesiące, kolejna na czas  nieokreślony
• Możliwość współpracy z czołowym liderem w branży wiatrowej
• Od czasu do czasu możliwość pracy z domu
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Prywatna opieka zdrowotna (Medicover) i ubezpieczenie na życie
• Wszystkie potrzebne narzędzia - laptop i telefon
• Przyjazny i wspierający zespół w przyjemnym miejscu pracy