Szczecin

Kierownik magazynu

Dla naszego klienta firmy z branży produkcyjnej o specjalizacji technicznej, zlokalizowanej w gminie Dobra, poszukujemy osoby do zarządzania magazynem.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy podległego zespołu 10-20 osób
  • Nadzór nad magazynami, dbałość o mienie firmy
  • Koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu produkcji, zakupów, logistyki i sprzedaży
  • Czynny udział w inwentaryzacjach i spotkaniach zarządzania dziennego
  • Udział w procesie rozwiązywania problemów
  • Proponowanie zmian służących efektywnej pracy
  • Praca w systemie ERP

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • Znajomość gospodarki magazynowej
  • Dbałość o powierzone mienie firmy
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego
  • Sumienność, dokładność
  • Praca zespołowa, komunikatywność
  • Zdolność kierowania podległym zespołem
  • Nastawienie na realizację celu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, na której kierunek będziesz mieć realny wpływ
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus przejrzysty system premiowy miesięczny
  • Pracę w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji