Szczecin

Specjalista ds. Transportu

Dla naszego klienta, bardzo prężnie rozwijającej się firmy branży drzewnej, poszukujemy kandydatów do działu logistyki.

Zakres obowiązków

  • kontakt z przewoźnikami kolejowymi oraz firmami transportowymi
  • organizacja i planowanie wysyłek towaru
  • kontrola jakości świadczonych przez partnerów logistycznych usług
  • kontakt z klientem, nawiązywanie długoterminiowych relacji, negocjacje, ofertowanie
  • realizacja celów i planów zakupowych
  • koordynacja działań logistycznych transportu
Wymagania

  • znajomość języka rosyjskiego i polskiego na poziomie bardzo dobrym
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • umiejętność pracy z klientem
  • organizacja pracy, analityczne myślenie i praca zespołowoa na wysokim poziomie
  • mile widziane doświadczenie lub wykształcenie o kierunku: logistyka/transport
Oferujemy

  • możliwość rozwoju w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niecodzienną, rodzinną i przyjazną atmosferę w pracy
  • fantastyczny i wspierający zespół
  • szkolenia wdrożeniowe i niezbędne narzędzia pracy

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, nie czekaj- APLIKUJ:)