Szczecin

Pracownik E-Commerce z j. niemieckim

Znasz język niemiecki? Cechuje Cię kreatywność i stawiasz na rozwój? Zobacz co możemy Ci zagwarantować!

Nasz Klient to  międzynarodowe przedsiębiorstwo kreujące designerskie wnętrza, zajmujące się produkcją mebli, drzwi i innych artykułów. Firma posiada swoją siedzibę główną w Hamburgu i działa z powodzeniem jako sklep internetowy w Europie Zachodniej.

Jeśli marzysz o rozwoju, możliwości nauki i zdobycia doświadczenia oraz o dynamicznych wyzwaniach – zapoznaj się z ofertą i aplikuj!

Twoje zadania:

  • Wprowadzanie nowych produktów na stronie internetowej i nadzór nad ich prezentacją
  • Kontakt z klientem, udzielanie informacji o produktach w formie mailowej, telefonicznej i w bezpośrednim kontakcie
  • Zarządzanie przychodzącymi zgłoszeniami
  • Kreowanie marki w mediach społecznościowych - reklama, posty, storytelling
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Chcemy Cię poznać, jeśli posiadasz:

  • Język niemiecki, co najmniej na poziomie B1/B2
  • Determinację oraz dobrą organizację pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia, systematyczność, dbałość o szczegóły
  • Orientację na realizacje wyznaczonych zadań
  • Umiejętność pracy pod presja
  • Ogólną znajomość obsługi komputera

Gwarantujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty system motywacyjny
  • Możliwość awansu!
  • Kartę sportową
  • Darmowe dojazdy do pracy

Zaciekawiła Cię nasza propozycja?  Aplikuj już teraz!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331