Szczecin

Pracownik marketingu- osoba do przyuczenia z językiem niemieckim

Znasz język niemiecki? Cechuje Cię kreatywność i stawiasz na rozwój? Zobacz co możemy Ci zagwarantować!

Nasz Klient to międzynarodowe przedsiębiorstwo kreujące designerskie wnętrza, zajmujące się produkcją mebli, drzwi i innych artykułów. Firma posiada swoją siedzibę główną w Hamburgu i działa z powodzeniem jako sklep internetowy w Europie Zachodniej, a od niedawna otworzyła swoje nowe biuro w Szczecinie!

Jeśli marzysz o rozwoju, możliwości nauki i zdobycia doświadczenia oraz o dynamicznych wyzwaniach – zapoznaj się z ofertą i aplikuj!

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie treści oraz kampanii email marketingowych
  • Praca wspólnie z zespołem nad contentem niemieckojęzycznym oraz polskim
  • Pomoc w tworzeniu kampanii online marketingowych dla niemieckojęzycznego sklepu internetowego
  • Udział w kraowaniu marki w mediach społecznościowych
  • Udział przy aktualizacji stron internetowych, pozycjonowaniu czy optymalizacji stron internetowych

Chcemy Cię poznać, jeśli posiadasz:

  • Język niemiecki na bardzo dobrym poziomie ( warunek niezbedny)
  • Determinacja oraz dobra organizacja pracy samodzielnie
  • Umiejetność analitycznego myślenia, systematyczność, dbalość o szczegóły
  • Orientacja na realizacje wyznaczonych zadań
  • Ogólna znajomość obsługi komputera
  • Chęć nauki i rozwoju w obszarze marketingu online
  • Zainteresowanie merketingiem internetowym w obszarze e-commerce

Gwarantujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty system motywacyjny
  • Pakiet szkoleń wprowadzających
  • Możliwość awansu!
  • Kartę sportową (po okresie próbnym)
  • Pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze w Centrum Szczecina

Zaciekawiła Cię nasza propozycja?  Aplikuj już teraz!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331