Goleniów

Automatyk

Jeśli posiadasz doświadczenie, jesteś rzetelny i nie straszna jest Tobie praca w systemie 3 zmianowym – zapoznaj się z ofertą!

Nasz Klient - firma produkcyjna, specjalizująca się w branży opakowań – szuka właśnie Ciebie do swojego zespołu!

Twoje zadania:

  • Nadzór nad utrzymywaniem układów automatyki linii w sprawności technicznej
  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Doskonalenie obszaru inżynierii utrzymania ruchu, na podstawie danych historycznych i przeprowadzanych analiz awarii i stanów awaryjnych, w celu zwiększenia niezawodności parku maszynowego
  • Aktywne uczestnictwo w usuwaniu awarii linii produkcyjnych i przeglądach linii
  • Wprowadzanie zmian w oprogramowaniu linii produkcyjnych (PLC, HMI, SCADA)
  • Wprowadzanie nowych systemów automatycznego sterowania i nadzorowania urządzeń i linii produkcyjnych

Wyślij swoje CV, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie średnie  techniczne – automatyka i pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub integratorskiej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Sprawdzanie, diagnozowanie i rozwiązywanie usterek systemów automatyki
  • Umiejętność programowania sterowników PLC /Siemens S7, Omron, Mitsubishi/
  • Umiejętność programowania przetwornic częstotliwości  /Omron, ABB, Siemens/
  • Znajomość przemysłowych interfejsów komunikacyjnych /Devicenet, Profibus DP Modbus, Ethercat, Controllink, IO-Link/
  • Umiejętność programowania, konfiguracji i eksploatacji systemów wizualizacji procesu produkcyjnego i zbierania danych SCADA oraz HMI
  • Znajomość systemów bezpieczeństwa - czujniki, przekaźniki, sterowniki /Omron, PILZ, AB/
  • Umiejętność współpracy w zespole, sumienność, rzetelność
  • Gotowość do pracy 3 zmianowej

Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonus kwartalny + premia roczna + dodatek za pracę w nocy = 40%
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość awansu!
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Liczne dodatki z ZFŚS (wczasy pod gruszą, karty prezentowane na Święta, paczki dla dzieci)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Szkolenia techniczne

Zainteresowany? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331