Szczecin

Sprzedawca - magazynier

Lubisz pracę z ludźmi i chcesz się rozwijać? Lubisz dynamiczne środowisko i chętnie sie uczysz? Ta praca jest dla Ciebie!

Dla naszego klienta firmy z branży grzewczo- instalacyjnej prowadzimy rekrytacje na stanowisko: SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER. Firma ta posiada stabilną, ugruntowaną pozycję na rynku krajowym działając i prężnie rozwijając się już od ponad 28 lat. Współpracując z wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi w swojej ofercie posiada szeroką gamę artykułów dopasowaną do każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zadania których możesz się spodziewać w pracy:

  • Profesjonalne doradztwo i sprzedaż asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej firmy
  • wydawanie towarów klientom
  • przyjmowanie i rozmieszczanie towaru na magazynie
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Idealnie nadajesz się na to stanowisko jeśli:

  • Chętnie nawiązujesz i podtrzymujesz kontakty handlowe
  • Podejmujesz wyzwania i chcesz się uczyć
  • Jesteś samodzielny
  • Masz łatwość w nawiązywania relacji z klientami i dostawcami
  • Posiadasz doświadczenie w handlu lub/i wykształcenie techniczne (mile widziane)

Ze swojej strony Pracodawca zapewnia:

  • Stabilnie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stalą pensję plus premię kwartalną w zależności od wyników i zaangażowania
  • Liczne szkolenia podnoszące kwalifikację i możliwość rozwoju osobistego
  • Benefity : ubezpieczenie grupowe oraz kartę sportową
  • Pracę w godzinach max do 16 i wolne popołudnia
  • Proces wdrożenia nowego pracownika i wsparcie doświadczonych pracowników

Zainteresowany? Wyślij nam nasze CV i poznajmy się !

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331.