Szczecin

Samodzielna Księgowa

Masz doświadczenie w księgowości? Lubisz działać na liczbach? Chcesz pracować w miejscu, które dynamicznie się rozwija? To praca dla Ciebie!

Do nowoczesnej firmy produkcyjnej z 25 letnim doświadczeniem na rynku, mieszczącej się na prawobrzeżu Szczecina, poszukujemy kandydatki na stanowisko Samodzielnej Księgowej. Firma pomimo ugruntowanej pozycji na rynku, chce się nieustannie rozwijać i stawia na rozwój perspektywiczny.

Obowiązki na tym stanowisku:

  • Sprawdzenie poprawności zaksięgowanego podatku VAT z rejestrami kupna i sprzedaży, uzgodnienie plików JPK i deklaracji VAT
  • Księgowanie faktur zakupu, w tym faktur kosztowych
  • Rozliczenie kosztów RMK
  • Uzgadnianie rozliczeń z dostawcami, kompensowanie, potwierdzanie i uzgadnianie sald z dostawcami
  • Przygotowywanie raportów i analiz związanych z płatnościami.
  • Przygotowanie przelewów w banku
  • Prowadzenie ewidencji rzeczowych środków trwałych, księgowanie amortyzacji
  • Miesięczne uzgadnianie rachunków.
  • Aktywny udział w miesięcznym/rocznym zamykaniu księgi.

Wymagania na tym stanowisku:

  • min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w podobnej roli
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • silne umiejętności organizacyjne
  • otwartość na zmiany
  • komunikatywność
  • umiejętność zarządzania i budowania relacji w zespole

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zaciekawiła Cię nasza propozycja?  Aplikuj już teraz!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331