Szczecin

Kierowca- magazynier

Dla naszego klienta firmy z branży grzewczo- instalacyjnej w związku z z dynamicznym rozwojem firmy, prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Kierowca-magazynier. Firma posiada stabilną, ugruntowaną pozycję na rynku krajowym działając i prężnie rozwijając się już od ponad 28 lat. Współpracując z wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi w swojej ofercie posiada szeroką gamę artykułów dopasowaną do każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zakres obowiązków:

  • Załadunek towarów w magazynie
  • transport towarów w wyznaczone miejsca
  • rozładunek towaru u klienta (samochód posiada windę)
  • raz na 6 tygodni w trybie zmiany nocnej (od ok.18-19) rozwiezienie towaru do 4 punktów handlowych (trasa: Szczecin – Stargard – Gorzów – Gryfino – Szczecin)
  • prace organizacyjne, dbanie o dokumentacje
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i partnerami

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie na stanowisku kierowcy
  • prawo jazdy kat. C
  • wysokiej kultury osobistej i łatwości w utrzymywaniu kontaktów
  • dobrej organizacji pracy
  • zaangażowania

Pracodawca zapewnia:

  • stabilne zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • pracę jednozmianową od ok 6 do max 15 (wyjątek: raz na 6 tygodni- zmiana nocna)
  • stałą pensję plus premię frekwencyjną
  • benefity: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa
  • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju osobistego (szkolenia, awanse wewnątrz firmy)
  • wsparcie we wdrożeniu się w obowiązki

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do aplikowania!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331.