Dobrzany

Kierownik produkcji

Naszym klientem jest firma z branży obróbki drewna. Szukamy kandydata, który pokieruje działem produkcji.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie działem produkcji drzewnej
  • zapewnienie produkcji wyrobów zgodnych z wymaganiami jakościowymi
  • optymalizowanie produkcji pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów
  • planowanie produkcji- przygotowywanie miesięcznych i kwartalnych planów produkcji w oparciu o zamówienia
  • planowanie wydatków
  • planowanie i nadzór nad zaopatrzeniem w materiały do produkcji
  • zarządzanie pracownikami działu produkcji
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w branży drzewnej, w tym na stanowisku kierowniczym
  • znajomość obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • umowa o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • dofinansowanie do dojazdów (dodatek paliwowy)
  • niezbędne narzędzia pracy